Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Recenze těchto stránek

 

pište na můj e-mail    brozany@seznam.cz

 

Aktuality

              

 

6. 6. 2014

Všechno nejlepší k vylodění! Po dlouhých letech pozměněny a rozšířeny AUTOROVY TEXTY (což je i nový název). Děkuji všem za věrnost.

 

13. 3. 2012

Mnohokráte něco pozměněno a hádejte co.

 

31.8. 2010

Tak trochu jsem to přepracoval, něco vyhodil a nic nepřidal :-)

   

18.12.2009

Mám takový stísněný pocit, že se tu vůbec nic nového neděje :o)

                  

5.1. 2009

Přepracována rubrika Brozanská historie, kam jsem přidal Matějkův článek o Brozanech z konce 19. st. a článek ještě starší od Fr. Beneše. Nové je i povídání o třech zajímavých obrazech Brozan.           

 

2.11. 2008

Přepracoval jsem článek o zaniklém městečku Mury, je přesnější a hezčí! A k tomu jsem vytvořil unikátně nový článek "Brod a jeho Brozany".


            
20.7. 2008

"Krásný máj uplynul, pohynul jarní květ, a léto vzplanulo; - pak letní přešel čas, podzim i zima též - i jaro vzešlo zas; až mnohá léta již přenesl časů let.", píše Mácha a já už můžu jen dodat, že čas běží jako voda. Stačí se podívat jak je odatován poslední příspěvek.

 

1.1. 2008

Do článku o brozanském kostele jsem přidal plánek půdorysu a mapu svatogothardských kostelů v ČR. Je to jeden z prvních pokusů o podrobnější zmapování této nejvýznamnější brozanské památky.

 

8.12. 2007

Konečně jsem dokončil příspěvěk o historii Brozan, který nakonec není zas tak stručný... viz KLIKNI. V plánu mám zveřejnit povídání o Hostěnicích a bývalém městečku Mury, objeví se zde v pravý čas.  Na Adventním brozanském webu je nahoře na obrázku také adventní věnec, na kterém každou neděli zapálím svíčku; aby mě to čekání na Ježíška rychle uteklo... když tak o tom přemýšlím, ani jsem nedostal adventní kalendář s čokoládkama, no to bych si ho měl co nejrychleji koupit :-)

 

17.11.2007

Ahoj, všem přeji sváteční brozanskou noc! Největší novinkou je, že se budu snažit uveřejňovat nejnovější příspěvky a články. Nevím jak dlouho mi toto nadšení vydrží, neboť jak známo Člověk míní - Pánbůh mění. Přepracoval jsem článek o brozanském kostelíku, v úmyslu mám též rozšířit stránku o brozanské historii a upravit příspěvky o dalších brozanským památkách... Po delším rozvažování jsem se rozhodl,že k zde publikovaným emailům jednoho nejmenovaného přítele (pseudonym Olda, dříve Kroupa) budu uveřejňovat i své odpovědi na ně; reaguji tak na podnět směřující ke mě přímo od řečeného (a velmi dobrého, ba nejlepšího) kamaráda, to jen dokládá ,že jsem vděčný za všechny vaše připomínky a náměty...

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

Lenka L.,13. 2. 2021 2:43

Ahoj, chci jen pozdravit a poděkovat za ty Národní listy z roku 1922, kde se píše o postavách z Babičky BN. Tyhle články sbírám (občas když je čas). To je plné znění článku, nebo je to nějak "redakčně" kráceno či upravováno ?