Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze těchto stránek

            

Jako autor těchto stránek se dovoluji ujmout slova a označit tento web za "příjemně podivný" (větší chvály opravdu nejsem schopen),osobně nejsem nepřítelem tzv.samochvály (všechny vaše názory se vykrystalizují v průběhu života,tak jak přicházejí chvíle dobré i zlé a jelikož mám problém zaslechnout slova chvály od druhých zbývá mi většinou jen vlastní úsudek), ostatně kdo by mohl být lepším hodnotitelem než sám autor (neco ve stylu když se ptá Bůh Joba :"Kdes byl když jsem zakládal Zemi?") a jak praví Carl Gustav Jung "Nejpřísnější soudce se ukrývá v tvém srdci". Ale nechme zaznít i slova která zazněla (tentokrát z úst ostatních):

 

Luděk N. z Brozan "...stránky v celku zajímavé a poutavé. Nuž až na příšerné obrázky z dílny walt disney (?) Jinak pestrý výpis oblíbených knih. Od GGM vřele doporučuji Sto roků samoty 1984 je uplně opravdu velice poutavá kniha. Jinak tvůj výběr muziky je také obstojný. Chválim, že tam máš KK... Tao t ting - Hlubší než hlubina sama :o) " (poznámka authora: Sto roků samoty v těchto chvílích čtu,přehoup jsem se přes 100 stran ale pořád čekám na něco co by mne zaujalo, nedávno jsem znovu dočet O lásce a jiných běsech a rozdíly jsou opravdu obrovské...ale já jsem trpělivý... těší mě že jseš příznivcem KK - je to trošku dvojsmysl který pochopí jen Olda a ti kdo se vyznají v rébusech)

 

Zuzka P. z Čeřeniště "Tvoje stránky jsou v pohodě" (poznámka authora: řek bych že v pohodě jsou právě díky obrázkům z dílny walt disney,což si myslí určitě i zuzanka,možná jí potěšilo že se zde objevil i krteček)

 

Johny z Brozan "...je to v klídku šlágr..tak jen tak dál..." (poznámka authora: jsem rád že moji krajané mi rozumějí)

 

Ilonka D. z Plzně "...nejhorší stránky který jsem kdy viděla" (citováno volně, poznámka authora: jak říká Saul Paulus z Tarsu "Kéž by byl každý jako jsem já,ale vím že každý má jiný dar, jeden tak druhý jinak")

 

Olda S. z Brozan "...inkoherentní přístup ke skladbě témat a článků ukazuje jednoznačně na signifikantní přítomnost korporátních elementů, za kterými se skrývá zrdcadlová představa autorova o sobě samé, což ipso facto znamená - agregát...Bezesporu nejnapínavější blog roku......musím trvat na tom, že jeho kvalitu značně určuje množství mých ímejlů - čím více, tím vyšší" (poznámka authora: ty se ve světě neztratíš, viď Oldo)

 

Janička R. z Prahy "...kromě tvého zajímavého profilu, sem si prohlídla ty slavné brozany na obrázcích, chtělo by to ale ještě nějaký foto doplnit, protože zrovna u hostince na růžku a vodního mlýnu, který mě zajímaj, žádný fotky nemáš. každopádně si budu muset někdy k vám udělat výlet, abych to všechno viděla na vlastní oči!!!! dál sem odpověděla na všechny možná ankety, ale trochu bych jim vytkla, že se musim rozhodnout jen mezi dvěma možnostma, dyť nic není jen černý nebo bílý, ne? no každopádně sem pak ještě vyplnila nějakej tvůj dotazník, musim přitnat, že sem trochu zmatený, napsalo mi to že se informace se někam odesílají, proboho jako kam se to odesílá a jak to že mi nepřišel nějakej výsledek, proč sem to vlastně vyplňovala?
no každopádně stránky sou roztomilý, jen by mě zajímalo, jestli tam furt bude ta velikonoční výzdoba? nic proti, já jen jako jestli to je stálá expozice ..."
(poznámka authora: milá vílo, výsledky z dotazníku byly odeslány ke mě, takže už tě mam prokouknutou)

 

Jára B. z Brozan: "Tyhle stránky jsou hodně v pohodě a líbí se mi. Tímto taky zdravim Jirku." (poznámka authora: a mě to zase těší)

  


Vaší recenzi můžete napsat a zanechat zde dole (ale záleží na Vás, osobně si myslím, že neuvěřitelnej úspěch už je, že se někdo dostal až na konec týhle stránky):

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář